poniedziałek, 29 kwietnia 2013


Ciasto Rafaello z kajmakiem, bez pieczenia. !


Składniki.:

- Około 400 - 500 g. herbatników.
- Masa kajmakowa z puszki.
- Bydyń waniliowy.
- 50 gram masła.
- 2 - 3 łyżki cukru.
- 400 ml mleka.
- Wiórki kokosowe.

1. Rozrób budyń z 400 ml mleka, odstaw do ostygnięcia.
2. Roztrzep masło z cukrem i powoli dodawaj ostudzony bydyń. Rozrób na gładką masę.
3. Podgrzej puszkę z kajmakiem w kąpieli wodnej (podgrzewasz wodę w garnku i wstawiasz puszkę.)
4. Na tackę lub coś ułóż jedną warstwę herbatników (doradzam coś koło 4x6.) 
5. Na herbatniki nakładamy masę kajmakową, potem znów herbatniki, masę budyniową, herbatniki, kajmak, herbatniki, budyń i posypujemy wiórkami kokoswymi.
6. Zrobione ciasto wstawiamy do lodówki i czekamy az ostygnie.

7. Smaczenego. ! 


________________________________________

To by bylo na tyle..Jesli juz tu jestes zostaw cos po sobie w postaci komentarza..♥
Byee xoxo ;**

7 komentarzy:

  1. Znając życie, będę się bała to zrobić z obawy, że coś najprostszego zepsuję, ale możliwe, że jednak się przełamię, gdyż przepis brzmi kusząca :>
    Pozdrawiam.
    Zapraszam: http://konie-filmy-ksiazki.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. o zjadła bym takie ciasto Mmmmmmm

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetny przepis i jest bardzo prosty, jak dla mnie. Uwielbiam piec ciasta, więc na pewno wypróbuję ten przepis :)
    Pozdrawiam, xx

    Zapraszam do skomentowania mojego bloga, gdzie pojawił się pierwszy rozdział.
    http://easy-as-making-paper-airplanes.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  4. Ooo mniam, weź jadę do cb i mi cos upieczesz :D
    heheheh

    Zapraszam :

    margarett-world.blogspot.com
    this-is-horror.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  5. fajne przepisy tutaj dajesz
    skomentujesz http://lookforever147.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  6. Super napisane. Musze tu zaglądać częściej.

    OdpowiedzUsuń