Ciasto Rafaello z kajmakiem, bez pieczenia. !
Składniki.:
- Około 400 - 500 g. herbatników.
- Masa kajmakowa z puszki.
- Bydyń waniliowy.
- 50 gram masła.
- 2 - 3 łyżki cukru.
- 400 ml mleka.
- Wiórki kokosowe.
1. Rozrób budyń z 400 ml mleka, odstaw do ostygnięcia.
2. Roztrzep masło z cukrem i powoli dodawaj ostudzony bydyń. Rozrób na gładką masę.
3. Podgrzej puszkę z kajmakiem w kąpieli wodnej (podgrzewasz wodę w garnku i wstawiasz puszkę.)
4. Na tackę lub coś ułóż jedną warstwę herbatników (doradzam coś koło 4x6.)
5. Na herbatniki nakładamy masę kajmakową, potem znów herbatniki, masę budyniową, herbatniki, kajmak, herbatniki, budyń i posypujemy wiórkami kokoswymi.
6. Zrobione ciasto wstawiamy do lodówki i czekamy az ostygnie.
7. Smaczenego. !
________________________________________
To by bylo na tyle..Jesli juz tu jestes zostaw cos po sobie w postaci komentarza..♥
Byee xoxo ;**

ale mi narobiłaś apetytu
OdpowiedzUsuńZnając życie, będę się bała to zrobić z obawy, że coś najprostszego zepsuję, ale możliwe, że jednak się przełamię, gdyż przepis brzmi kusząca :>
OdpowiedzUsuńPozdrawiam.
Zapraszam: http://konie-filmy-ksiazki.blogspot.com/
o zjadła bym takie ciasto Mmmmmmm
OdpowiedzUsuńŚwietny przepis i jest bardzo prosty, jak dla mnie. Uwielbiam piec ciasta, więc na pewno wypróbuję ten przepis :)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam, xx
Zapraszam do skomentowania mojego bloga, gdzie pojawił się pierwszy rozdział.
http://easy-as-making-paper-airplanes.blogspot.com/
Ooo mniam, weź jadę do cb i mi cos upieczesz :D
OdpowiedzUsuńheheheh
Zapraszam :
margarett-world.blogspot.com
this-is-horror.blogspot.com
fajne przepisy tutaj dajesz
OdpowiedzUsuńskomentujesz http://lookforever147.blogspot.com/
Super napisane. Musze tu zaglądać częściej.
OdpowiedzUsuń